Fundacja im. Tomasza Strzembosza

Fundacja im. Tomasza Strzembosza. Nagroda im. Tomasza Strzembosza.

OVERVIEW

This site fundacjastrzembosza.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have scanned eleven pages within the website fundacjastrzembosza.pl and found zero websites associating themselves with fundacjastrzembosza.pl.

FUNDACJASTRZEMBOSZA.PL RANKINGS

This site fundacjastrzembosza.pl is seeing alternating amounts of traffic all round the year.
Traffic for fundacjastrzembosza.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjastrzembosza.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjastrzembosza.pl

WHAT DOES FUNDACJASTRZEMBOSZA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjastrzembosza.pl Mobile Screenshot of fundacjastrzembosza.pl Tablet Screenshot of fundacjastrzembosza.pl

FUNDACJASTRZEMBOSZA.PL HOST

We diagnosed that a single root page on fundacjastrzembosza.pl took one thousand and two milliseconds to stream. I could not detect a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
79.96.50.183

I discovered that this domain is utilizing the IdeaWebServer/v0.80 os.

Fundacja im. Tomasza Strzembosza

Fundacja im. Tomasza Strzembosza. Nagroda im. Tomasza Strzembosza.

CONTENT

This site has the following in the site, ", dokładnie cztery lata po śmierci Profesora, z inicjatywy Rodziny oraz jego uczniów do Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000315428, wpisana została Fundacja im." We noticed that the web page also stated " Dzięki historii miałem ciekawe - a sądzę, że także wartościowe - życie." It also stated " T Strzembosz, W stronę zachodzącego słońca. Życiorysy wpisane w polską historię, Warszawa 2003, s. RUSZYŁA X EDYCJA KONKURSU O NAGRODĘ Styczeń - 2018 r. Z przyjemnością informujemy, że nasza Fundacja im." The header had Fundacja Tomasza Strzembosza as the highest ranking keyword. It was followed by Tomasz Strzembosz, fundacja Strzembosza, and Strzembosz which isn't as ranked as highly as Fundacja Tomasza Strzembosza. The next words the site uses is Strzembosza. Nagroda Strzembosza was also included and might not be understood by web engines.

SEEK MORE WEB SITES

Fundacja Andrzeja Mańkowskiego - Szczawnica - O nas

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Dla działania Fundacji Andrzeja Mańkowskiego-Szczawnica jest wybitna postać Hrabiego Adama Stadnickiego, który otaczał troską regionalne dziedzictwo oraz dbał o rozwój kultury i sztuki. Przywrócić Szczawnicy wysoką pozycję wśród ośrodków uzdrowiskowych Polski i Europy.

Nasielska Fundacja Wspierania i Rozwoju Edukacji

Nasielska Fundacja Wspierania i Rozwoju Edukacji. Już po raz drugi w ramach wspólnego Projektu Nasielskiej Sekcji Kajakarskiej zorganizowaliśmy spływ rzeką Wkrą, przygoda była o tyle ciekawa że , młodzi kajakarze trafili na cofającą się falę powodziową. Na terenie byłej jednostki wojskowej atrakcji nie brakowało, były gry i zabawy sportowe, strzelanie z wiatrówek i paintballu. Pozyskanie artykułów szkolnych i sportowych. Wspólnie z Radą Rodziców pr.

Fundacja Szkolna

Fundacja Sztuka Życia

Zobacz stronę fundacji w wersji HTML.

FUNDACJA SZTUKI ZEWNĘTRZNEJ

Pół wieku ulicznej dywersji wizualnej w Polsce 1967-2017. Z archiwów naszej fundacji pochodzi spora część materiałów zdjęciowych prezentowanych na wystawie. Grafikę uliczną zaangażowaną społecznie i politycznie. Niedziela, 4 września 20.